Site Kuralları

Avesta

Teknik Sorumlu
Yönetici
Teknik Sorumlu
Katılım
19 Ara 2018
Mesajlar
31
Tepkime puanı
100
Puanları
33
 1. Sitemiz uyar-kaldır prensibini benimsemiştir. TC anayasasına ve ilgili kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz dosya, doküman ve dijital medya varsa forumdan bize ulaşabilir veya destek@trackerforum.com adresimize mail atarak bildirebilirsiniz.
 2. Forumumuzda her türlü yasal olmayan içerik yasaktır. Bu tür paylaşımlarda cezai sorumluluk tamamen paylaşımı yapan kişiye aittir. Forumumuz sorumlu tutulamaz
 3. Forum düzenini ve huzurunu bozacak her türlü eylem, hakaret, küfür ve argo kelimeler kesinlikle yasaktır.
 4. Yazacağınız her kelime türkçe kurallarına uygun olmalıdır.
 5. Gerek forum konularında gerekse sohbet kısmında yazınızın tamamını büyük harfle yazmak yasaktır.
 6. Forumda crack,keygen, patch ve kırılmış lisanssız program vs paylaşımı yasaktır. Program indirme linki için resmi web sitesinden link veriniz.
 7. Forumda her türlü cinsel paylaşım yasaktır.
 8. Size maddi gelir elde ettirecek link kısaltma (link.tl, bc.vc gibi) ayrıca başka bir sitenin, bir markanın reklamını yapmak yasaktır.
 9. Forumda siyaset ve din ile ilgili hiçbir paylaşım yapılamaz, mesaj yazılamaz. Mesajlarında siyasi, milli, ırki ve dini değerlerle ayrımcılık yapanlar uzaklaştırılacaktır.
 10. Forum kurallarımıza ve diğer bölüm kurallarımıza aykırı davranışta bulunan üyeler için gerektiğinde forumdan uzaklaştırma hakkımız saklıdır. Bu şekilde davranışlarda bulunan üyeyi lütfen bildiriniz
 11. Herhangi bir uyuşturucu ve türevleri içerikli resim paylaşmak ve bu maddeleri savunucu mesajlar atmak yasaktır.
 12. Forumda torrent linki veya torrent dosyası paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bunun sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Sitemiz hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 13. Forum üyelerinin hesapların güvenliği için 1 defaya mahsus nick değiştirme hakkı vardır.
 14. Forumda 30 gün süresi içerisinde herhangi bir aktivitesi olmayan hesaplar silinecektir.
 15. Forumda ekleyeceğiniz resimler https://mnmlsv.net/ sitesine upload edilecektir. Trackerların resim upload sitelerini kullanmak yasaktır.
TrackerForum Yönetim Ekibi
 
Üst